Kariera   Młodszy Specjalista/Specjalista w Grupie Technicznej.

Działasz z pozytywną energią i entuzjazmem? Masz silną orientację na rozwój oraz ciekawość świata? Lubisz proste rozwiązania i potrafisz wskazać, co jest pilne? Jeśli tak, to znaczy, że podzielasz te wartości, którymi my kierujemy się w Emitel.

Do zespołów w Grupach Technicznych w różnych regionach Polski (m.in. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych lokalizacjach na terenie całego kraju) poszukujemy osób na stanowiska Młodszego Specjalisty/Specjalisty.

Zadania w Grupie Technicznej:

  • Instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej
  • Usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw
  • Udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń
  • Udostępnianie infrastruktury obiektu klientom i podwykonawcom

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu telekomunikacja, elektronika, elektrotechnika lub pokrewnym
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z utrzymaniem infrastruktury telekomunikacyjnej i/lub systemów elektroenergetycznych
  • Znajomość technologii i urządzeń telekomunikacyjnych i/lub systemów elektroenergetycznych
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji urządzeń „E”
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym
  • Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

To oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Szeroką ofertę szkoleniową
  • Możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego
  • Dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • Płatny program poleceń pracowniczych
  • Akcje charytatywne
  • Integracje, rajdy górskie
  • Dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę benefitową
  • Kartę sportową
  • Program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Pożyczki na cele mieszkaniowe