KarieraKariera

EmiTel

to wiodący operator naziemnej

infrastruktury radiowo-telewizyjnej

w Polsce

Kariera

Wierzymy, że siłą naszej firmy są pracujący w niej ludzie, a sukces firmy polega na ich zaangażowaniu, inicjatywie i gotowości działania. Aktualnie zespół EmiTel to kilkuset wykwalifikowanych Pracowników z dogłębną wiedzą z obszarów radiodyfuzji, teletransmisji, GSM, teleinformatyki, projektowania, utrzymania i nadzoru sieci, zarządzania projektami inwestycyjnymi, finansów, sprzedaży, zakupów. Stawiamy na ludzi zorientowanych na rozwój i wspieramy ich w dążeniu do doskonalenia własnych talentów i umiejętności. Tworzymy atmosferę pracy, która sprzyja rozwijaniu inicjatywy i otwartości na nowe wyzwania.

Doceniamy i szanujemy talent oraz zaangażowanie naszych Pracowników. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni wykorzystać potencjał, który posiadają. Jesteśmy dumni z faktu, iż EmiTel niejednokrotnie został wyróżniony w ogólnopolskich konkursach, zyskując m.in. tytuły Solidnego Pracodawcy, Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom, Pracodawcy Przyjaznego Pracownikom 50+, certyfikaty „Profesjonalne ZZL” oraz wyróżnienie za „Systematyczne podnoszenie jakości ZZL”. To pobudza nas do wyznaczania i osiągania kolejnych celów oraz nieustannego doskonalenia działania.

W 2016 roku EmiTel znalazł się w gronie laureatów konkursu  organizowanego przez Instytut Pracy i Polityki Socjalnej, pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, otrzymując Wyróżnienie „za systematyczne podnoszenie jakości ZZL” oraz Certyfikat „Profesjonalne ZZL”.

    

 

 W 2015 roku EmiTel uczestniczył w konkursie „Lider ZZL” organizowanym przez Instytut Pracy i Polityki Socjalnej, pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i w toku postępowania konkursowego otrzymał Certyfikat „Profesjonalne ZZL”.

 

W poprzednich latach EmiTel został laureatem  Solidny Pracodawca Roku otrzymując tytuł: "SOLIDNY PRACODAWCA 2010" oraz "SOLIDNY PRACODAWCA 2009" w kategorii ogólnopolskiej.