WZMOCNIJ SYGNAŁ SIECI
KOMÓRKOWYCH Z EMITEL

Systemy retransmisji sygnału dla służb mundurowych.

Głównym zadaniem systemu retransmisji jest zapewnienie ciągłości łączności radiowej w sytuacjach krytycznych, w pasmach VHF wykorzystywanych przez służby ratunkowe.

WYZWANIE

W sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia i innych sytuacjach kryzysowych niezwykle istotne jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury wspierającej bezpieczeństwo i niezwodną łączność.

Systemy retransmisji sygnału radiowego budowane są na potrzeby operacyjne służb ratunkowych, m.in. Państwowej Straży Pożarnej.

ROZWIĄZANIE

Systemy retransmisji sygnałów zapewniają pokrycie wyznaczonego obszaru budynku sygnałem wykorzystywanym przez służby ratunkowe.

Bardziej zaawansowane czujniki umożliwiają sterowanie lampą przez jej włączanie, wyłączanie, a nawet regulację jasności świecenia.

Systemy retransmisji

Systemy retransmisji sygnałów to infrastruktura teletechniczna projektowana i budowana na podstawie wytycznych służb, m.in. Państwowej Straży Pożarnej.

Głównym zadaniem systemu retransmisji jest zapewnienie ciągłości łączności radiowej w pasmach VHF wykorzystywanych przez służby ratownicze.

W skład systemu retransmisji wchodzą anteny wewnętrzne i zewnętrze, kable koncentryczne i cieknące, urządzenia aktywne.

System podłączony jest do zasilana podstawowego i rezerwowego. Aktywacja systemu następuje automatycznie lub ręcznie oraz miejscowo lub zdalnie.

OFERTA EMITEL

Emitel projektuje, buduje i utrzymuje systemy retransmisji sygnału radiowego na potrzeby operacyjne służb ratunkowych, np. Państwowej Straży Pożarnej.

Projekty realizowane przez Emitel są otwarte dla wszystkich podmiotów zainteresowanych współpracą. Zapraszamy!

Chcesz współpracować z nami i zgłosić swój projekt? Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości? Kliknij poniżej, uzupełnij formularz a my się z Tobą skontaktujemy.