Skip to main content
menu

Telewizja

Dostarczamy sygnał od nadawców telewizyjnych do końcowych użytkowników. Rozwijamy platformę naziemnej telewizji cyfrowej.

Infolinia na temat odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T tel: 12-627-3280

Dosył sygnałów

Zaangażowanie Emitel w rozwój naziemnej telewizji cyfrowej w standardzie DVB-T w Polsce sięga 2001 roku.


Poniżej przedstawiamy informacje o emisjach i składzie programowym poszczególnych multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w Polsce oraz krótki przewodnik ułatwiający rozpoczęcie korzystania z nowej formy przekazu programów telewizyjnych.

Emitel dysponuje ogólnopolską siecią teletransmisyjną.

W oparciu o sieć światłowodów oraz linii radiowych, proponujemy swoim partnerom biznesowym usługę dosyłu sygnałów telewizyjnych do celów dystrybucyjnych (dla potrzeb dosyłania sygnału telewizyjnego od studia nadawczego do nadajnika). Współpracujemy również z firmami z segmentu satelitarnego, oferując usługi satelitarnej transmisji sygnałów.

Emitel posiada własną telekomunikacyjną sieć szkieletową. Do poszczególnych lokalizacji zestawiamy łącza tzw. ostatniej mili z siecią szkieletową. Zapewnia to realizację dowolnych połączeń w bardzo krótkim czasie.

Usługi dosyłu objęte są całodobowym systemem nadzoru poprzez Centrum Zarządzania Siecią. Ogólnopolska sieć Grup Technicznych gwarantuje optymalny czas reakcji na wszelkiego rodzaju zdarzenia w obiektach nadawczych.

Gdzie zamówić usługę?
W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji o wybranej formie usługi prosimy o kontakt: telewizja@emitel.pl