Skip to main content
menu

Telekomunikacja

Rozwijamy nowoczesne rozwiązania w zakresie multimediów i technologii bezprzewodowych. Oferujmy ogólnopolską infrastrukturę na potrzeby budowy bezprzewodowych sieci teleinformatycznych.

Radiokomunikacja morska

Radiokomunikacja morska to specyficzna dziedzina telekomunikacji, zapewniająca łączność radiową ze statkami na morzach i oceanach świata.
Z uwagi na fakt, że od sprawności urządzeń, jakości ich obsługi i szybkości reakcji zależy zdrowie i życie ludzi, zadania związane z radiokomunikacją morska zajmują szczególne miejsce w działalności Emitel.

Oferujemy:

Emitel uczestniczy w realizacji zadań zapewniając całodobową łączność na międzynarodowych częstotliwościach radiowych. Dla celów bezpieczeństwa na morzu oraz w razie zagrożenia Emitel zapewnia:
 

  • Przekazywanie do Morskiego Ratowniczego Centrum Koordynacyjnego Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa informacji o odebranych sygnałach alarmowych z jednostek pływających
  • Łączność radiową w czasie prowadzenia akcji poszukiwania i ratowania życia na morzu
  • Przekazywanie porad lekarskie na statki
  • Przekazywanie komunikatów dla bezpieczeństwa żeglugi
  • Pośrednictwo w przekazywaniu przez statki, organom administracji morskiej, informacji o zanieczyszczeniu lub zagrożeniu zanieczyszczeniem środowiska morskiego


Gdzie zamówić usługę?
W celu złożenia zamówienia lub uzyskania dodatkowych informacji o wybranej formie usługi prosimy o kontakt na adres: transmisja@emitel.pl lub kontakt z regionalnym biurem sprzedaży.