Skip to main content
menu

EmiTel

to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

Zrównoważony rozwój

Raportowanie społeczne powinno być stałym elementem szerokiego systemu komunikowania się biznesu z otoczeniem.

Nasze działania w obszarze społecznej odpowiedzialności można podsumować jednym słowem – różnorodność. Co więcej, w poszukiwaniu kolejnych obszarów dla naszych działań społecznych zawsze staramy się szukać niestandardowego podejścia, wykraczać poza utarte schematy.
 
EmiTel z dumą wspiera szereg inicjatyw społecznych i prowadzi projekty w obszarze środowiska naturalnego. Działalność biznesowa naszej firmy obejmuje obszar całej Polski, dlatego ogromną wagę przykładamy do budowania dobrych relacji z lokalnymi społecznościami.
 
Od lat proaktywnie wspieramy także naszych pracowników, wprowadzając liczne inicjatywy edukacyjne i rozwiązania polepszające warunki pracy w naszej Spółce. W trosce o społeczną odpowiedzialność biznesu prezentujemy także etyczną postawę w relacjach z partnerami biznesowymi. Terminowość rozliczeń, dbanie o jakość dostarczanych usług oraz monitorowanie i sprawne rozwiązywanie wszelkich zgłaszanych problemów to standard wpisany w nasze codzienne funkcjonowanie.
 
Na kolejnych stronach Raportu z dumą przybliżamy najnowsze i najważniejsze działania naszej Spółki z zakresu odpowiedzialnego biznesu oraz podsumowujemy inicjatywy podejmowane w celu prowadzenia działalności z poszanowaniem dobrych praktyk we wszystkich obszarach. Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja pomoże Państwu poznać EmiTel od tej mniej znanej, ale niemniej istotnej dla nas strony.
 
Zachęcamy do lektury Raportu Zaangażowania Społecznego EmiTel 2017.


Initiates file download Pobierz RAPORT ZAANGAŻOWANIA SPOŁECZNEGO EMITEL

 

 

Pola elektromagnetyczne

Zapraszamy i zachęcamy do obejrzenia filmu, który przybliża problematykę zawartą w polityce środowiskowej EmiTel.