Wyszukiwarka obiektówSite search

EmiTel

to wiodący operator naziemnej

infrastruktury radiowo-telewizyjnej

w Polsce

Wyszukiwanie Obiektów

Jeżeli chcesz zawiesić swoje urządzenia na obiekcie EmiTela - użyj wyszukiwarki obiektów telekomunikacyjnych.

Jeżeli chcesz sprawdzić emisje radiowe i telewizyjne prowadzone z obiektów EmiTela - użyj wyszukiwarki obiektów nadawczych.

 

              

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat dzierżawy infrastruktury telekomunikacyjnej prosimy o kontakt na adres:Opens window for sending emailwspolpraca.miedzyoperatorska@emitel.pl  lub z działem obsługi klienta biznesowego.
Kontakt do działu obsługi klienta znajduje się na stronie: Opens internal link in current windowObsługa Klienta Biznesowego.
Zakres oferty dzierżawy infrastruktury znajduje się na stronie: Opens internal link in current windowDzierżawa Infrastruktury

 

Aplikacja EmiMapy znajdująca się na stronie Opens internal link in current windowEmiMaps.emitel.pl umożliwia graficzne wyszukiwanie obiektów nadawczych. Szczegóły obiektu wyświetlą się po kliknięciu na kropkę symbolizującą obiekt. Więcej na temat aplikacji EmiMapy można znaleźć na stronie Opens internal link in current windowhttps://www.emitel.pl/telewizja/naziemna-telewizja-cyfrowa-dvb-t/mux-8/emimaps/