Skip to main content
menu

EmiTel

to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

Praktyki

Chcesz zdobyć pierwsze szlify zawodowe w firmie będącej liderem na rynku usług radiofonicznych, telewizyjnych i telekomunikacyjnych w Polce? Zapraszamy do EmiTel -  zdobędziesz tu wiedzę i doświadczenie, ucząc się od najlepszych specjalistów w branży!

Zapraszamy na praktyki zawodowe, które organizujemy na terenie całego kraju – w Grupach Technicznych, Centrum Zarządzania Siecią oraz w innych komórkach technicznych. Podczas praktyk dowiesz się, na czym polega nasza działalność jako wiodącego operatora naziemnej sieci nadawczej, zgłębisz tajniki  technologii radiodyfuzyjnych i teletransmisyjnych oraz zapoznasz się z systemami i urządzeniami radiokomunikacyjnymi działającymi w sieci EmiTel.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty uczniów i studentów kierunków technicznych, związanych z telekomunikacją, radiokomunikacją oraz IT, a także studentów innych kierunków, zainteresowanych zdobyciem pierwszego doświadczenia zawodowego w naszych obszarach pozatechnicznych, takich jak HR, finanse i księgowość, zakupy oraz sprzedaż.

Nabór na praktyki prowadzimy w trybie ciągłym. Prześlij nam swoją aplikację.

>> APLIKUJ <<