Skip to main content
menu

EmiTel

to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

Działalność społeczna

W swojej działalności nie zapominamy o otaczających nas ludziach. Nasza działalność jest wpisana w wiele miejsc w Polsce. Dlatego zachowanie dobrych relacji z lokalnymi społecznościami, m.in. poprzez pomoc charytatywną, sponsoring lokalnych uroczystości oraz ochronę środowiska, należy do naszych priorytetów.

Poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu prezentujemy etyczną postawę w relacjach z Klientami i partnerami biznesowymi. Terminowość rozliczeń, dbanie o jakość dostarczanej usługi oraz monitorowanie i sprawne załatwianie wszelkich zgłaszanych uwag to standard Emitel. Dokładamy starań, aby obsługa Klienta i kontakt z partnerami biznesowymi był na najwyższym poziomie.

W działalności społecznej nie ograniczamy się do jednorazowej pomocy charytatywnej wybranej organizacji. Od kilku lat regularnie wspieramy szpitale, przychodnie i fundacje. Rozumiemy, co znaczy brak funduszy na remont sali do ćwiczeń dla dzieci niepełnosprawnych, czy brak bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych. Pomagamy w miarę naszych możliwości i chcemy to robić nadal. Z naszej pomocy skorzystali m. In.: Fundacja Polsat, Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Fundacja "Zdążyć z Pomocą", które otrzymały wsparcie na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, która otrzymała wsparcie na budowę Ośrodka Rehabilitacyjnego oraz Polski Komitet Zwalczania Raka, który otrzymał wsparcie na leczenie i rehabilitację dzieci.

Cieszymy się, że realizując zadania biznesowe możemy mieć swój udział w niezwykłych wydarzeniach, dlatego jesteśmy dumni z naszej współpracy z Fundacją "Wioski Dziecięce" oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w akcji "Szlachetna Paczka", którą wspieramy nie tylko finansowo, ale również przygotowując konkretną pomoc dla potrzebujących rodzin. Przygotowane przez Pracowników Emitel paczki dotarły już do 18 rodzin w całej Polsce.

Regularnie wspieramy Straż Pożarną, lokalne kluby sportowe i szkoły.

Nie pozostajemy obojętni wobec ochrony środowiska naturalnego, stosując w swojej działalności energooszczędne materiały oraz rozwiązania przyjazne środowisku. Regularnie dokonujemy pomiarów wpływu naszej działalności na środowisko. Przestrzeganie wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska jest dla nas priorytetem.

 

Initiates file downloadPolityka zarządzania ochroną środowiska w EmiTel.