Działalność społecznaSocial responsibility

EmiTel

to wiodący operator naziemnej

infrastruktury radiowo-telewizyjnej

w Polsce

Działalność społeczna

W swojej działalności nie zapominamy o otaczających nas ludziach. Nasza działalność jest wpisana w wiele miejsc w Polsce. Dlatego zachowanie dobrych relacji z lokalnymi społecznościami, m.in. poprzez pomoc charytatywną, sponsoring lokalnych uroczystości oraz ochronę środowiska, należy do naszych priorytetów.

Poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu prezentujemy etyczną postawę w relacjach z Klientami i partnerami biznesowymi. Terminowość rozliczeń, dbanie o jakość dostarczanej usługi oraz monitorowanie i sprawne załatwianie wszelkich zgłaszanych uwag to standard Emitel. Dokładamy starań, aby obsługa Klienta i kontakt z partnerami biznesowymi był na najwyższym poziomie.

W działalności społecznej nie ograniczamy się do jednorazowej pomocy charytatywnej wybranej organizacji. Od kilku lat regularnie wspieramy szpitale, przychodnie i fundacje. Rozumiemy, co znaczy brak funduszy na remont sali do ćwiczeń dla dzieci niepełnosprawnych, czy brak bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych. Pomagamy w miarę naszych możliwości i chcemy to robić nadal. Z naszej pomocy skorzystali m. In.: Fundacja Polsat, Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko", Fundacja "Zdążyć z Pomocą", które otrzymały wsparcie na leczenie i rehabilitację dzieci niepełnosprawnych, Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach, która otrzymała wsparcie na budowę Ośrodka Rehabilitacyjnego oraz Polski Komitet Zwalczania Raka, który otrzymał wsparcie na leczenie i rehabilitację dzieci.

Cieszymy się, że realizując zadania biznesowe możemy mieć swój udział w niezwykłych wydarzeniach, dlatego jesteśmy dumni z naszej współpracy z Fundacją "Wioski Dziecięce" oraz Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Od wielu lat aktywnie uczestniczymy w akcji "Szlachetna Paczka", którą wspieramy nie tylko finansowo, ale również przygotowując konkretną pomoc dla potrzebujących rodzin. Przygotowane przez Pracowników Emitel paczki dotarły już do 18 rodzin w całej Polsce.

Regularnie wspieramy Straż Pożarną, lokalne kluby sportowe i szkoły.

Nie pozostajemy obojętni wobec ochrony środowiska naturalnego, stosując w swojej działalności energooszczędne materiały oraz rozwiązania przyjazne środowisku. Regularnie dokonujemy pomiarów wpływu naszej działalności na środowisko. Przestrzeganie wszelkich norm dotyczących ochrony środowiska jest dla nas priorytetem.