Skip to main content
menu

EmiTel

to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

Fromularz zgłoszeniowy dla dziennikarzy

Rejestracja umożliwia otrzymywanie informacji na temat działalności Spółki EmiTel za pośrednictwem poczty elektronicznej. Rejestracja jest dobrowolna. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest EmiTel S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust. 1 lit.a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Dane będą przetwarzane w celu przesyłania informacji o działalności EmiTel. Macie Państwo prawo wycofania przedmiotowej zgody w dowolnym momencie, a także możliwość dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania przedmiotowej zgody. Podanie danych jest dobrowolne.
Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.