MUX8.TV

Jeszcze więcej darmowych kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w Twoim telewizorze.

INFOLINIA

Infolinia udziela informacji na temat odbioru multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej MUX-1, MUX-2, MUX-3, MUX-8 oraz usług HbbTV. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.
Numer telefonu: 12 627 32 80.

Jeśli masz pytania na temat odbioru naziemnej telewizji cyfrowej zadzwoń do nas albo wypełnij formularz. Oddzwonimy!

 

   

   

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu kontaktu z infolinią Emitel.

   


   

   

  Jeśli wolisz kontakt za pomocą poczty elektronicznej wypełnij poniższy formularz.

  Napisz wiadomość.
  Odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

   

   Temat wiadomości

   Treść wiadomości

    

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu kontaktu z infolinią Emitel.

    


    

    

   Informujemy, że w przypadku przesyłania korespondencji, administratorem Państwa danych osobowych będzie Emitel S. A. z siedzibą w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka 1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Emitel – rejestracji korespondencji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne. Okres przechowywania danych wynosi 5 lat od końca roku kalendarzowego, w którym zakończona została sprawa, której dotyczy korespondencja, chyba że z przepisów prawa wynika obowiązek zastosowania dłuższego okresu przechowywania danych.
   Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie, ul. Stawki 2.

   Infolinia telewizja cyfrowa

   Infolinia Emitel na temat odbioru multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej MUX-1, MUX-2, MUX-3 i MUX-8.
   Telefon:

   12 627 32 80

   Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

   Przed kontaktem z Infolinią zachęcamy do zapoznania się z materiałami na temat naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T dostępnymi na stronie Naziemna telewizja cyfrowa DVB-T i jej podstronach. W szczególności, informacje o uruchomionych nadajnikach DVB-T oraz zasięgach poszczególnych multipleksów znajdują się na stronie Aktualne parametry emisji DVB-T w Polsce oraz w aplikacji EmiMaps. Zachęcamy również do dyskusji na temat telewizji cyfrowej na naszym forum dyskusyjnym znajdującym się pod adresem https://forum.emitel.pl