Skip to main content
menu

EmiTel

to wiodący operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce

EmiTel przygotował Raport Zaangażowania Społecznego za rok 2017

04.06.2018 09:39

EmiTel opublikował Raport Zaangażowania Społecznego za rok 2017. Jest to pierwszy tego rodzaju dokument opracowany przez Spółkę, który przedstawia najważniejsze przedsięwzięcia i inicjatywy, które EmiTel podejmował w zakresie odpowiedzialności społecznej. Spółka dołącza do grona firm, które cyklicznie publikują raporty w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu.
 
Raport opisuje działania m.in. z zakresu zarządzania ochroną środowiska a także inicjatyw podejmowanych na rzecz pracowników w Spółce w roku 2017. Znaczna część rozwiązań i praktyk prowadzonych jest w firmie od wielu lat, teraz zostały zebrane i opisane w jednym dokumencie, tak aby klienci firmy, partnerzy oraz pracownicy mogli się z nimi w łatwy sposób zapoznać. Działalność biznesowa firmy obejmuje obszar całej Polski, dlatego EmiTel ogromną wagę przykłada do budowy dobrych relacji z lokalnymi społecznościami – w raporcie Spółka odnosi się również do tych kwestii.
 
„Raportowanie działań w zakresie CSR powinno być stałym elementem komunikacji firm z otoczeniem zewnętrznym. Choć od wielu lat EmiTel prowadzi szereg działań w dziedzinie odpowiedzialności społecznej, to do tej pory brakowało publikacji podsumowującej co konkretnie robimy. Jestem dumny, że EmiTel dołącza do grona firm, które w transparenty sposób prezentują realizowane projekty i inicjatywy CSR. Raport prezentuje również działania ukierunkowane na naszych pracowników. Tworzenie przyjaznego i atrakcyjnego miejsca pracy jest bowiem jednym z naszych priorytetów.” – powiedział Andrzej Kozłowski – Prezes Zarządu EmiTel S.A.
 
Zakres działań podejmowanych przez EmiTel  jest bardzo szeroki. W poszukiwaniu kolejnych obszarów do działań społecznych firma szuka wciąż niestandardowych rozwiązań. Publikacja nie jest zdarzeniem jednorazowym, Spółka zamierza co roku przedstawiać podobne podsumowanie w formie raportu rocznego.
 

Initiates file download Pobierz RAPORT ZAANGAŻOWANIA SPOŁECZNEGO EMITEL


 

Wyszukiwarka obiektów

Dysponujemy bazą kilkuset obiektów nadawczych i komunikacyjnych (w tym obiekty o wysokości ponad 300 metrów), obejmującą swym zasięgiem kluczowe lokalizacje w Polsce.

Przerwy konserwacyjne

Informacje o planowanych przerwach na obiektach nadawczych.